fbpx

!!TURQUOIS MARINA!!

134,200 EUR / m2

Përshkrimi

!!TURQUOIS MARINA!!

APARTAMENT 1+1 NË SHITJE

Çmimi: 134.200 euro

Hamallaj, Durrës

DES sjell në shitje apartament me tipologji 1+1 , në një ndër rezidencat më të reja të ndërtuara në Gjirin e Lalzit

Sipërfaqe Totale: 69.9 m2
Sipërfaqe Neto: 60.8 m2
Sipërfaqe e përbashkët: 9.1 m2

Investimi ka në përbërje hapësira të dedikuara për terrene sportive, pishina, Aquapark, Marine Port dhe faciliete të shumta për t’iu dhuruar një jetesë të qetë, larg zhurmës dhe kaosit të përditshëm të qyteteve.

Brenda kompleksit do të jetë e aksesueshme lëvizja tokësore për mjetet motorrike, ndërsa nga uji lëvizja do të mundësohet nëpërmjet varkave dhe motorrvarkave, gjithashtu edhe biçikleta uji.

Kompleksi “Turquoise Marine” ofron izolim termik, teknologji të lartë, siguri të plotë me sistem të dixhitalizuar si dhe një arkitekturë moderne dhe tepër funksionale

Plani/metritë janë të mirëorganizuara dhe me hapësira optimale.

Organizimi i apartamentit:
* 1 Sallon
* 1 Ambient gatimi
* 1 Dhomë gjumi
* 1 Korridor
* 1 Tualet
* Ballkon

Detaje të tjera:
* Kompleks i vitit 2023
* Çmim kleringu
* Kati 2-të banimi

Për më shumë informacione ose një vizitë në pronë na kontaktoni:
𝐀𝐍𝐈𝐒𝐀 𝐉𝐀𝐔𝐏𝐈
+355 69 703 2244

Të dhëna shtesë

 • Tipi Pronës
  Apartament
 • Qyteti
  Durres
 • Çertifikatë Pronësie
  Po
 • Çmimi Negociueshëm
  Po
 • Kati Pronës
  2
 • Tipi Listimit
  Shitje

Vendi

Share në mediat sociale

Share