Shitet Apartament 2+1, Himare

1,000 EUR / m2

Përshkrimi

Shitet apartament 2+1 ne nje godine 3-kateshe, e ndertuar me cilesi te larte. Apartamenti ndodhet ne katin e pare.
Plazhi ndodhet vetem 300 metra larg.
Godina ka kopesht privat dhe eshte e ruajtur. Vendodhja eshte brenda ne qytet ne zone shume te mire. Ka dy banja te medha e te bukura.

Të dhëna shtesë

 • Tipi Pronës
  Apartament
 • Qyteti
  Himare
 • Çertifikatë Pronësie
  Po
 • Çmimi Negociueshëm
  Po
 • Kati Pronës
  1
 • Tipi Listimit
  Shitje

Vendi

Share në mediat sociale

Share
Translate »