SHITET APARTAMENT 1+1 NË LAGJEN 28 NËNTORI, ELBASAN

36,000 EUR / Total

Përshkrimi

Shitet apartament 1+1 në Lagjen 28 Nëntori, Elbasan.
Apartamenti është i organizuar në një dhoma gjumi, një dhomë ndënje me kuzhinë në një ambjent të përbashkët, 1 tualete dhe 1 ballkon.
Apartamenti është me sistem izolimi akustik!
Orientimi i apartamentit është jug-perëndim.
Zona në të cilën ndodhet apartamenti ju ofron një sërë lehtësirash si kopshte, çerdhe, supermarkete, farmaci, edhe qetësi.
Për më shumë informacion ose për një vizitë në pronë na kontaktoni:
☎ +355 69 204 5100

Të dhëna shtesë

 • Tipi Pronës
  Apartament
 • Qyteti
  Elbasan
 • Çertifikatë Pronësie
  Po
 • Çmimi Negociueshëm
  Jo
 • Kati Pronës
  3
 • Tipi Listimit
  Shitje

Vendi

Share në mediat sociale

Share