SHITET APARTAMENT 1+1 NË LAGJEN 28 NËNTORI, ELBASAN

36,000 EUR / Total

Description

Shitet apartament 1+1 në Lagjen 28 Nëntori, Elbasan.
Apartamenti është i organizuar në një dhoma gjumi, një dhomë ndënje me kuzhinë në një ambjent të përbashkët, 1 tualete dhe 1 ballkon.
Apartamenti është me sistem izolimi akustik!
Orientimi i apartamentit është jug-perëndim.
Zona në të cilën ndodhet apartamenti ju ofron një sërë lehtësirash si kopshte, çerdhe, supermarkete, farmaci, edhe qetësi.
Për më shumë informacion ose për një vizitë në pronë na kontaktoni:
☎ +355 69 204 5100

Additional information

 • Property type
  Apartment
 • City
  Elbasan
 • Ownership certificate
  Yes
 • Negotiable Price
  Jo
 • Property floor
  3
 • Property status
  For sale

Address

Share on social media

Share