fbpx

🏡 JEPET ME QIRA APARTAMENT 2+1 NË RESIDENCËN MANGALEM 21, ALI DEM TIRANË

45,000 EUR / Muaj

Përshkrimi

🏡 JEPET ME QIRA APARTAMENT 2+1 NË RESIDENCËN MANGALEM 21, ALI DEM TIRANË

Çmimi: 45.000lekë/muaj

📍Vendndodhja :Rruga Pashko Hysa, Tiranë

🚪 Apartamenti ndodhet në katin e 3-të një banimit në një pallat të ri me ashensor, organizohet nga korridori shpërndarës në ambientin e ndenjes + gatimit ,2 dhomat e gjumit dhe tualeti.

➖Tipologjia 2+1
🛋️ 1 Ambient ndenje + gatimi
🛏️ 2 Dhoma gjumi
🛀 1 Tualet
🚪 1 Korridor

📌DETAJE
-Disponon plani/metri të rregullt dhe hapësira funksionale
-Arredim bashkëkohor
-Pallat I Ri

📌 Zona në të cilën ndodhet apartamenti është një zonë mjaft e zhvilluar bën të mundur një jetesë të qetë , me infrastukturë të rregullt dhe sherbime te shumëllojshme .

ℹ️ Për më shumë informacione ose një vizitë në pronë na kontaktoni:
—————————————————————
☎️ 0695050503

Të dhëna shtesë

 • Tipi Pronës
  Apartament
 • Qyteti
  Tirane
 • Çertifikatë Pronësie
  Po
 • Çmimi Negociueshëm
  Po
 • Kati Pronës
  3
 • Tipi Listimit
  Qira

Vendi

Share në mediat sociale

Share