fbpx

🏡SHITEN APARTAMENTE TE KOMPLEKSI “PALMA”,RADHIMË.

1,400 EUR / m2

PĂ«rshkrimi

🏡SHITEN APARTAMENTE TE KOMPLEKSI “PALMA”,RADHIMË.

đŸ’¶ Cmimi: 1.400 – 1.800 Euro/m2
📍 Vendndodhja: Vlore,RadhimĂ«

🏱 Resorti do tĂ« jetĂ« i ndarĂ« nĂ«: “4 SEKSIONE 5 KATE ME TARRACË TË SHFRYTËZUESHME,ME HOTELERI DHE APARTAMENTE ME SHËRBIME TURISTIKE1, KAT NËNTOKË DHE MUR RRETHUES.

▶ Kompleksi Ă«shtĂ« i pozicionuar nĂ« lindje tĂ« rrugĂ«s VlorĂ«-RadhimĂ« dhe nĂ« perĂ«ndim ofrohet pamja e detit Adriatik duke i dhĂ«nĂ« vlera tĂ« veçanta.
▶ Plani i katit pĂ«rdhe do tĂ« jetĂ« i organizuar nĂ« ambjente shĂ«rbimi ,i cili holli i hotelit do tĂ« ketĂ« njĂ« Bar-Restorant me pishin e ndarĂ« ne dy zona, pĂ«r femijĂ« dhe pĂ«r tĂ« rritur si dhe ambjente argĂ«tuese me gjelbĂ«rim.
▶ Katet e tjera do tĂ« kenĂ« funksion hotelerie, apartamente 1+1 dhe 2+1.
▶ Parkime Private 15.000 Euro/ Secili

➖KubaturĂ« e mirëorganizuar dhe me hapësirĂ« optimale.
➖Fasada e ventiluar termike
➖Vetrate xhami termike
➖Instalime hidrualike inkaso
➖Termoizolimi realizohet nga njĂ« ndĂ«rthurje sistemesh inxhinierike tĂ« cilat sĂ« bashku arrijnĂ« efikasitetin mĂ« tĂ« lartĂ«.

🔰 Detaje tĂ« tjera
➖ MundĂ«si pagese me kĂ«ste
✅ Mnyra e likujdimit
đŸ’¶ 40 % kĂ«sti i parĂ«
đŸ’¶ 60 % i kĂ«stit paguhet sipas mundĂ«sis tĂ« klientit.
✅ PĂ«rfundon nĂ« Korrik te vitit 2024.

â„čPĂ«r mĂ« shumĂ« informacione ose njĂ« vizitĂ« nĂ« pronĂ«, na kontaktoni!
📞 +355 69 204 6662
📧
🌐 www.desrealestate.al
—————————————————————

Të dhëna shtesë

 • Tipi PronĂ«s
  Apartament
 • Qyteti
  Vlore
 • ÇertifikatĂ« PronĂ«sie
  Po
 • Çmimi NegociueshĂ«m
  Po
 • Kati PronĂ«s
  5
 • Pozicioni PronĂ«s
  Perëndim
 • Tipi Listimit
  Shitje

Vendi

Share në mediat sociale

Share