fbpx

JEPET ME QIRA APARTAMENT 3+1 TE KODRA E PRIFTIT NE TIRANË

550 EUR / Muaj

Përshkrimi

JEPET ME QIRA APARTAMENT 3+1 TE KODRA E PRIFTIT NE TIRANË

Çmimi: 550 EURO / MUAJ

Vendndodhja:Kodra e Priftit, Tiranë

Banesa ndodhet në prone private . Apartamenti është i ri, dhe disponon arredim bashkëkohor. Posedon parkim privat ne oborrin e shtepise .

3 Dhomë gjumi
2 Tualete
4 Ballkone

📌 Zona në të cilën ndodhet apartamenti është një zonë mjaft e zhvilluar, duke bërë të mundur ofrimin e të gjitha shërbimeve bazë të përditshmërisë.

Për më shumë informacione, kontaktoni dhe rezervoni vizitën tuaj në pronë!

📞 𝐊𝐨𝐧𝐭𝐚𝐤𝐭:
👩‍💻Arsjola Zhupa
📲 +355692045103
📧arsjola.zhupa@desrealestate.al
🌐 𝐰𝐰𝐰.𝐝𝐞𝐬𝐫𝐞𝐚𝐥𝐞𝐬𝐭𝐚𝐭𝐞.𝐚𝐥
—————————————————————

Të dhëna shtesë

 • Tipi Pronës
  Apartament
 • Qyteti
  Tirane
 • Çertifikatë Pronësie
  Po
 • Çmimi Negociueshëm
  Po
 • Kati Pronës
  2
 • Tipi Listimit
  Qira

Vendi

Share në mediat sociale

Share