fbpx

SHITET AMBJENT BIZNESI NË LAGJEN ‘AQIF PASHA’, ELBASAN.

160,000 EUR / Total

Përshkrimi

SHITET AMBJENT BIZNESI ME PËRDORIM TË MËPARSHËM SALLON BUKURIE, NË NJË NGA ZONAT KRYESORE TË QYTETIT.

Ambjenti ndodhet në Elbasan, në një location shumë të favorshem aksesi buzë rrugës kryesore, e rrethuar nga të gjitha facilitetet e nevojshme publike dhe private.

Ambjenti ndodhet në katin 2 dhe disponon 107 m2 të certifikuara.

Ambjenti disponon dokumentacion të rregullt hipotekor dhe është i përshtatshëm për aktivitete të ndryshme biznesi.
Aktualisht është i dhënë me qera.

Për më shumë informacion ose një vizitë në pronë kontaktoni:

☎️069 20 45 100

Të dhëna shtesë

 • Tipi Pronës
  Ambjent Biznesi
 • Qyteti
  Elbasan
 • Çertifikatë Pronësie
  Po
 • Çmimi Negociueshëm
  Po
 • Kati Pronës
  2
 • Pozicioni Pronës
  Jug
 • Tipi Listimit
  Shitje

Vendi

Share në mediat sociale

Share