fbpx

🏡SHITET AMBIENT BIZNESI TEK KODRA E DIELLIT, TIRANË.

2,000 EUR / m2

PĂ«rshkrimi

🏡SHITET AMBIENT BIZNESI TEK KODRA E DIELLIT, TIRANË.

đŸ·ïžĂ‡mimi: 2000 euro / m2

📐SipĂ«rfaqja: 67 m2

📍Vendndodhja:KODRA E DIELLIT, TiranĂ«

đŸšȘ Apartamenti ndodhet nĂ« katin e 1-rĂ« te njĂ« pallati.

📌Ambienti pĂ«rdoret pĂ«r zhvillim aktiviteti si zyra , klinika, estetikĂ«,lokal etj

📌 Zona nĂ« tĂ« cilĂ«n ndodhet Ă«shtĂ« njĂ« zonĂ« mjaft e zhvilluar. Pozicionohet buzĂ« rruge dhe Ă«shtĂ« shumĂ« lehtĂ« i aksesueshem.

â„č PĂ«r mĂ« shumĂ« informacione ose njĂ« vizitĂ« nĂ« pronĂ« na kontaktoni:
—————————————————————
BLERIM FALLANAJ
☎ 0688000969

Të dhëna shtesë

 • Tipi PronĂ«s
  Ambjent Biznesi
 • Qyteti
  Tirane
 • ÇertifikatĂ« PronĂ«sie
  Po
 • Çmimi NegociueshĂ«m
  Po
 • Kati PronĂ«s
  1
 • Tipi Listimit
  Shitje

Vendi

Share në mediat sociale

Share