fbpx

🏡SHITET APARTAMENT 1+1 NË SELITË TIRANË

91,700 EUR / Total

PĂ«rshkrimi

🏡SHITET APARTAMENT 1+1 NË SELITË TIRANË

đŸ·ïžĂ‡mimi: 91.700 EURO

📐 SipĂ«rfaqe: 73.36 m2

📍Vendndodhja : SelitĂ« , pranĂ« Universitetit Marin Barleti

đŸšȘ Apartamenti ndodhet nĂ« katin e 1-rĂ« tĂ« banimit nĂ« njĂ« pallat tĂ« ri me ashensor ,organizohet nga ambienti I ndenjes+gatimit , 2 dhomat e gjumit dhe tualeti.

➖Tipologjia 1+1
đŸ›‹ïž 1 Ambient ndenje + 1 Ambient gatimi
đŸ›ïž 1 DhomĂ« gjumi
🛀 1 Tualet
đŸšȘ 1 Korridor

📌Apartamenti disponon dokumentacion tĂ« rregullt hipotekor

📌 Zona nĂ« tĂ« cilĂ«n ndodhet apartamenti Ă«shtĂ« njĂ« zonĂ« mjaft e zhvilluar, duke bĂ«rĂ« tĂ« mundur ofrimin e tĂ« gjitha shĂ«rbimeve bazĂ« tĂ« pĂ«rditshmĂ«risĂ«. BĂ«n tĂ« mundur njĂ« jetesĂ« tĂ« qetĂ« , me infrastukturĂ« tĂ« rregullt dhe sherbime te shumellojshme si :
palestra, restorante, kopshte, shkolla, farmaci, hapesira te gjelberta e shume te tjera.

â„č PĂ«r mĂ« shumĂ« informacione ose njĂ« vizitĂ« nĂ« pronĂ« na kontaktoni:
—————————————————————
ALDO DOKA
☎ 0697032244

Të dhëna shtesë

 • Tipi PronĂ«s
  Apartament
 • Qyteti
  Tirane
 • ÇertifikatĂ« PronĂ«sie
  Po
 • Çmimi NegociueshĂ«m
  Po
 • Kati PronĂ«s
  1
 • Tipi Listimit
  Shitje

Vendi

Share në mediat sociale

Share