fbpx

JEPET ME QIRA APARTAMENT 2+1 PRANË PROKURORISË, TIRANË

45,000 LEK / Muaj

Përshkrimi

JEPET ME QIRA APARTAMENT 2+1 PRANË PROKURORISË, TIRANË.

Çmimi: 45000 lekë / muaj

📍Vendndodhja : Rruga Haxhi Hysen Dalliu, pranë prokurorisë.

Apartamenti gjendet në një zonë lehtësisht të aksesueshme, dhe me të gjitha facilitetet e nevojshme pranë.

Apartamenti organizohet në:
Sallon + kuzhinë,
2 dhoma gjumi,
1 tualet
1 ballkone.

Prona ka një sipërfaqe totale prej 73 m² dhe ndodhet ne katin e 6 te nje pallati të ri.

Për më shumë informacione ose një vizitë në pronë, kontaktoni në: +355697032245

Të dhëna shtesë

 • Tipi Pronës
  Apartament
 • Qyteti
  Tirane
 • Çertifikatë Pronësie
  Po
 • Çmimi Negociueshëm
  Jo
 • Kati Pronës
  6
 • Pozicioni Pronës
  Jug
 • Tipi Listimit
  Qira

Vendi

Share në mediat sociale

Share