fbpx

SHITET TOKË ARË NË FSHATIN QEPARO, HIMARË

450,000 EUR / Total

Përshkrimi

SHITET TOKË ARË NË FSHATIN QEPARO, HIMARË

Toka me sipërfaqe 2800 m2 është e pozicionuar në kodër. Prona zotëron pamje panoramike jo vetëm të fshatit Qeparo por edhe të Porto Palermo e cila është një zonë e mbrojtur.
Prona disponon rrugë e cila lidhet direkt me rrugën nacioale, ndodhet në zonë qe lejohet ndërtimi dhe është e pajisur me dokumentacionin përkatës.

Për më shumë informacione ose një vizitë në pronë na kontaktoni: +355693041461

Të dhëna shtesë

 • Tipi Pronës
  Toke Are
 • Qyteti
  Himare
 • Çertifikatë Pronësie
  Po
 • Çmimi Negociueshëm
  Jo
 • Tipi Listimit
  Shitje

Vendi

Share në mediat sociale

Share