fbpx

🔥🆕 SHITET AMBJENT BIZNESI TE “KALI I TROJES”,VLORË.

35,000 EUR / Total

Përshkrimi

🔥🆕 SHITET AMBJENT BIZNESI TE “KALI I TROJES”,VLORË.

✅ Prona ndodhet në vijë të parë, në një zonë, me akses të mirë.

✅ Është e organizuar në 1 ambient me hapësire të bollshme dhe 1 tualet.

✅ Ambienti ndodhet në katin e pare dhe ka një sipërfaqe prej 25 m2.
✅ Disponon çertifikatë të rregullt pronësie

✅ Çmimi 35.000 Euro /Total.

————————————————————————
ℹ️Për më shumë informacione ose një vizitë në pronë na kontaktoni
📲 +35588000997
☎️
📧
🌐 www.desrealestate.al
————————————————————

Të dhëna shtesë

 • Tipi Pronës
  Ambjent Biznesi
 • Qyteti
  Vlore
 • Çertifikatë Pronësie
  Po
 • Çmimi Negociueshëm
  Po
 • Kati Pronës
  1
 • Tipi Listimit
  Shitje

Vendi

Share në mediat sociale

Share