fbpx

AMBIENT BIZNESI NË SHITJE/QERA PRANË CONAD,VLORË

150,000 EUR / Total

Përshkrimi

🔥🆕 AMBIENT BIZNESI NË SHITJE/QERA PRANË CONAD,VLORË.

✅ Prona ndodhet në një zonë, me akses të mirë.

✅ Është e organizuar në 1 ambient me hapësire të bollshme dhe 1 tualet.

✅ Ambienti ndodhet në katin e parë dhe ka një sipërfaqe prej 50.5 m2.

✅ Prona është e përshtatëshme për ç’do lloj aktiviteti.
✅ Disponon çertifikatë të rregullt pronësie

✅ Çmimi për shitje:150.000 Euro/Total
✅ Çmimi për qera: 350 Euro/Muaj
————————————————————————
ℹ️Për më shumë informacione ose një vizitë në pronë na kontaktoni
📲 +355697066662
📧
🌐 www.desrealestate.al
—————————————————————

Të dhëna shtesë

 • Tipi Pronës
  Ambjent Biznesi
 • Qyteti
  Vlore
 • Çertifikatë Pronësie
  Po
 • Çmimi Negociueshëm
  Po
 • Pozicioni Pronës
  Lindje
 • Tipi Listimit
  Shitje

Vendi

Share në mediat sociale

Share