fbpx

EKSKLUZIVE ! HOTEL 3 KATËSH NË SHITJE, RRUGA NR 4 VELIPOJË

400,000 EUR / Total

Përshkrimi

EKSKLUZIVE ! HOTEL 3 KATËSH NË SHITJE, RRUGA NR 4 VELIPOJË

🔲 Hotel 3 katësh në shitje, Rruga nr 4 , Velipojë
📐 Sipërfaqe trualli 423 m2 nga ku 184 m2 sipërfaqe ndërtese për kat
– 2 hyrje për secilin kat
🌊 I gatshëm për sezonin turistik
📝 Me dokumentacion të rregullt
🏗️ Leje ndërtimi dhe për 2 kate të tjera
💶 Çmim shitje 400.000 euro
Për më shumë informacione ose një vizitë në pronë na kontaktoni: +355694002428

Të dhëna shtesë

 • Tipi Pronës
  Hotel
 • Qyteti
  Shkoder
 • Çertifikatë Pronësie
  Po
 • Çmimi Negociueshëm
  Po
 • Tipi Listimit
  Shitje

Vendi

Share në mediat sociale

Share