fbpx

JEPET ME QIRA SHTËPI PRIVATE NË LAGJEN “HEKURUDHA”, ELBASAN.

18,000 LEK / Muaj

Përshkrimi

JEPET ME QIRA SHTËPI PRIVATE NË LAGJEN “HEKURUDHA”, ELBASAN.

Sipërfaqja e pronës është 100 m2 e çertifikuar,
Zona në të cilen ndodhet ofron të gjitha mundësite dhe të gjitha fasilitetet e nevojshme

Organizohet në :
1 dhoma gjumi, dhome ndenje, sallon + kuzhinë dhe tualet.
Jepet me qira në një çmim prej 18.000Lek/muaj.

Për më shumë informacione ose një vizitë në pronë na kontaktoni: +355 69 70 32 245

Të dhëna shtesë

 • Tipi Pronës
  Shtëpi Private
 • Qyteti
  Elbasan
 • Çertifikatë Pronësie
  Po
 • Çmimi Negociueshëm
  Jo
 • Kati Pronës
  1
 • Pozicioni Pronës
  Jug
 • Tipi Listimit
  Qira

Vendi

Share në mediat sociale

Share