fbpx

SHITET APARTAMENT 1+1 NË LAGJEN SUL PAPRI, ELBASAN.

40,000 EUR / Total

Përshkrimi

SHITET APARTAMENT 1+1 NË LAGJEN SUL PAPRI, ELBASAN.

Apartamenti gjendet në një zonë lehtësisht të aksesueshme, dhe me të gjitha facilitetet e nevojshme pranë.

Sipërfaqja e tij është 55 m2 dhe ndodhet në katin e 1 të një pallati ekzistues.

Apartamenti organizohet në: 1 dhomë gjumi, sallon+kuzhine, 1 tualet dhe 1 ballkon.

Çmimi është 40.000 Euro.

Për më shumë informacion ose një vizitë në pronë, kontaktoni në: +355 69 70 32 245.

Të dhëna shtesë

 • Tipi Pronës
  Apartament
 • Qyteti
  Elbasan
 • Çertifikatë Pronësie
  Po
 • Çmimi Negociueshëm
  Po
 • Kati Pronës
  1
 • Pozicioni Pronës
  Jug
 • Tipi Listimit
  Shitje

Vendi

Share në mediat sociale

Share