fbpx

JEPET ME QIRA AMBIENT KOMERCIAL + 1 POST PARKIMI LAKE VIEW, TIRANË

900 EUR / Muaj

Përshkrimi

JEPET ME QIRA AMBIENT KOMERCIAL + 1 POST PARKIMI LAKE VIEW, TIRANË
SIPËRFAQE : 65 m2
VENDODHJA: Rruga Muharrem Butka

Ambienti ndodhet në rrugë kryesore , në katin e 2

Hyrja e ambientit është në brendësi të kompleksit, me ashensor ose shkallë . Ambienti disponon fasad xhami gjë që bën te mundur një reklamim mjaft të mirë dhe ndriçim natyral.
Ambienti është i përshtatshëm për zyra, klinika dentare, show room etj.
Për më shumë detaje na kontaktoni !
0694072663

Të dhëna shtesë

 • Tipi Pronës
  Ambjent Biznesi
 • Qyteti
  Tirane
 • Çertifikatë Pronësie
  Po
 • Çmimi Negociueshëm
  Jo
 • Tipi Listimit
  Qira

Vendi

Share në mediat sociale

Share