fbpx

JEPET ME QERA 2+1,Komuna e Parisit, Tiranë

400 EUR / Muaj

Përshkrimi

JEPET ME QERA 2+1,Komuna e Parisit, Tiranë

Apartamenti ndodhet në katin e 8-të të një pallati të ri

Organizimi:
1 sallon + ambient gatimi i vecuar
2 dhoma gjumi,
1 tualet,
1 ballkon.

Apartamenti ndodhet në një zonë të aksesueshme me të gjitha facilietet e nevojshme pranë si :
Shkolla
Spitale
Stacion Urbani
Qendër tregëtare
Apartamenti eshte i pamobiluar dhe jepet me qera per banim ose per zyra.
Çmimi i qerase : 400 Euro/Muaj.

Për më shumë informacione ose një vizitë në pronë ,na kontaktoni:

+355697032246

Të dhëna shtesë

 • Tipi Pronës
  Apartament
 • Qyteti
  Tirane
 • Çertifikatë Pronësie
  Po
 • Çmimi Negociueshëm
  Po
 • Kati Pronës
  8
 • Tipi Listimit
  Shitje

Vendi

Share në mediat sociale

Share