fbpx

SHITET APARTAMENT 2+1, SHESHI WILSON, TIRANË

90,000 EUR / Total

Përshkrimi

SHITET APARTAMENT 2+1, SHESHI WILSON, TIRANË

ULET ÇMIMI ME 7000 EURO

PËRFITO TANI!!

ÇMIMI: NGA 97,000 EURO
NË 90,000 EURO

Çmimi: 97000 Euro
Vendndodhja: Sheshi Wilson
Sipërfaqe: 87.1 m2

Zona në të cilën ndodhet apartamenti është një zonë shumë e zhvilluar, e cila ofron të gjitha facilitetet e nevojshme për një jetesë shumë komode dhe ofron aksesim shumë të lehtë në disa zona, si: Bllok, Ish-Bllok, Komuna e Parisit, Vasil Shanto, Bulevardi Gjergj Fishta etj,

Pozicioni i apartamentit është një pozicion shumë i favorshëm për të patur një ambient me ndriçim sa më natyral në hapsirat e e brendshme.

Organizimi i apartamentit :
1 Sallon + ambient gatimi dhe ngrënie
2 Dhoma gjumi
1 Tualet
1 Ballkon

Detaje të tjera:
Pallat ekzistues
kubatur e rregulltë dhe shumë ndriçim natyral
Mundësi shumë e mirë investimi
Kati i 5-të
I pamobiluar
Me dokumentacion të rregulltë hipotekor

ID:12790

Për më shumë informacione ose një vizitë në pronë, na kontaktoni!
Kontakt:
+355697032244

Të dhëna shtesë

 • Tipi Pronës
  Apartament
 • Qyteti
  Tirane
 • Çertifikatë Pronësie
  Po
 • Çmimi Negociueshëm
  Po
 • Kati Pronës
  5
 • Tipi Listimit
  Shitje

Vendi

Share në mediat sociale

Share