fbpx

JEPET ME QIRA AMBIENT KOMERCIAL NË KAMËZ, TIRANË

60,000 EUR / Muaj

Përshkrimi

JEPET ME QIRA AMBIENT KOMERCIAL NË KAMËZ, TIRANË

ÇMIMI: 60000 lekë
Vendndodhja: Bulevardi Blu , Kamëz ,Tiranë.

Ambienti ndodhet në katin e dytë të një ndërtese .Ambienti është I organizuar nga një Open-Space me fasadë xhami e cila ju jep mundësinë për reklamimin e biznesit tuaj. Ambienti është i përshtatshëm për një shumëllojshmëri aktivitetesh si: bar kafe , restorante, markete, parukeri, barber shop, kancelari , si dhe per zyra te ndryshme etj.

Prona disponon dokumentacion te plote hipotekor.

Per me teper informacion ose nje vizite ne prone kontaktoni:
0697032241

Të dhëna shtesë

 • Tipi Pronës
  Ambjent Biznesi
 • Qyteti
  Tirane
 • Çertifikatë Pronësie
  Po
 • Çmimi Negociueshëm
  Po
 • Kati Pronës
  2
 • Tipi Listimit
  Qira

Vendi

Share në mediat sociale

Share