JEPET ME QIRA APARTAMENT 2+1 NË LAGJEN DYLI HAXHIRE, ELBASAN.

25,000 LEK / Muaj

Përshkrimi

JEPET ME QIRA APARTAMENT 2+1 NË LAGJEN DYLI HAXHIRE , ELBASAN.

Apartamenti organizohet në: 2 dhoma gjumi, 1 sallon + kuzhinë dhe 1 tualet.

Prona ka një sipërfaqe totale prej 75 m² dhe jepet me qira për 25.000 leke/muaj .

Apartamenti ka mobilim bashkëkohor dhe ndodhet në një zonë që ofron të gjithë fasilitetet e nevojshme.

Për më shumë informacione ose një vizitë në pronë, kontaktoni në: +355697032245

Share në mediat sociale
Share on Facebook
Facebook
0Share on LinkedIn
Linkedin
Pin on Pinterest
Pinterest
0Tweet about this on Twitter
Twitter

Të dhëna shtesë

 • Tipi Pronës
  Apartament
 • Qyteti
  Elbasan
 • Çertifikatë Pronësie
  Po
 • Çmimi Negociueshëm
  Jo
 • Kati Pronës
  3
 • Pozicioni Pronës
  Jug
 • Tipi Listimit
  Qira

Vendi

Share në mediat sociale

Share