fbpx

OKAZION! SHITET VILA 4 KATËSHE NË LUNGOMARE, VLORË.

350,000 EUR / Total

Përshkrimi

🆕 🔥OKAZION! SHITET SUPER VILA 4 KATËSHE NË LUNGOMARE, VLORË.

Vila ka një pozicion shume të mirë dhe të favorshëm në këtë zonë. Aktualisht funksionon si B&B. Godina ka një sipërfaqe prej 411 m2/Total , nga kto 134 m2 truall .

Organizimi i pronës :
✅ Kati 1 bodrum + garazh
✅ Kati i 2-të ka dy hyrje 1+1
✅ Kati i 3-të ka sallon+kuzhin + tualet
✅ Kati i 4-të ka 2 gasoniere ku
aktualisht është në proces legalizmi.

✅ Disponon çertifikatë të rregullt
pronësie
✅ Çmimi 350.000 Euro/Total i
negociueshëm.

————————————————————————
ℹ️Për më shumë informacione ose një vizitë në pronë na kontaktoni
📲 +355692046662
📧
🌐 www.desrealestate.al
—————————————————————

Të dhëna shtesë

 • Tipi Pronës
  Vilë
 • Qyteti
  Vlore
 • Çertifikatë Pronësie
  Po
 • Çmimi Negociueshëm
  Po
 • Kati Pronës
  3
 • Pozicioni Pronës
  Perëndim
 • Tipi Listimit
  Shitje

Share në mediat sociale

Share