fbpx

SHES NJESI KOMERCIALE

260,000 EUR / Total

PĂ«rshkrimi

Shes njesi komerciale

đź“ŤRruga Hoxha Tahsim

Ambienti ndodhet në katin -1 të një pallati të ri me hyrje të dukshme buzë rrugës kryesore që mundëson reklamimin e biznesit.

Sipërfaqe totale 237 m²
Verande kati 0 100m²

Ofron drite natyrale dhe mundësi ajrimi natyral me dritare.

Ambienti është përdorur si bar-kafe, por është i përshtatshem për palestër, klinike etj.

Me hipoteke

260.000€

Të dhëna shtesë

 • Tipi PronĂ«s
  Dyqan
 • Qyteti
  Tirane
 • ÇertifikatĂ« PronĂ«sie
  Po
 • Çmimi NegociueshĂ«m
  Po
 • Tipi Listimit
  Shitje

Vendi

Share në mediat sociale

Share