fbpx

SHES NJESI KOMERCIALE

260,000 EUR / Total

Description

Shes njesi komerciale

đź“ŤRruga Hoxha Tahsim

Ambienti ndodhet në katin -1 të një pallati të ri me hyrje të dukshme buzë rrugës kryesore që mundëson reklamimin e biznesit.

Sipërfaqe totale 237 m²
Verande kati 0 100m²

Ofron drite natyrale dhe mundësi ajrimi natyral me dritare.

Ambienti është përdorur si bar-kafe, por është i përshtatshem për palestër, klinike etj.

Me hipoteke

260.000€

Additional information

 • Property type
  Dyqan
 • City
  Tirane
 • Ownership certificate
  Yes
 • Negotiable Price
  Yes
 • Property status
  For sale

Address

Share on social media

Share