fbpx

SHITET AMBIENT BIZNESI NË FRESK, TIRANË.

150,000 EUR / Total

Përshkrimi

SHITET AMBIENT BIZNESI NË FRESK, TIRANË.
Ambienti ndodhet në nje zonë lehtësisht të aksesueshme dhe me të gjitha facilitetet pranë.
Është i organizuar në 1 ambient të madh dhe 3 tualete.
Objekti ndodhet në katin e parë dhe ka një sipërfaqe totale prej 200 m2.
Shitet me çmimin prej 150.000 Euro/total.
Për më shumë infomacion ose një vizitë në pronë, kontaktoni në: +355694083999.

Të dhëna shtesë

 • Tipi Pronës
  Ambjent Biznesi
 • Qyteti
  Tirane
 • Çertifikatë Pronësie
  Po
 • Çmimi Negociueshëm
  Po
 • Kati Pronës
  1
 • Pozicioni Pronës
  Veri
 • Tipi Listimit
  Shitje

Vendi

Share në mediat sociale

Share