fbpx

SHITET VILË 3 KATËSHE NË BËRZHITË, TIRANË.

170,000 EUR / Total

Përshkrimi

SHITET VILË 3 KATËSHE NË BËRZHITË, TIRANË.

Vila ndodhet në një zonë të qetë, buzë rrugës kryesore, dhe ofron dhe një hapësirë për parkim.
Ka një sipërfaqe prej 240 m2 ndërtim dhe 373 m2 truall, me njollë objekti 80 m2.
Organizohet në 6 dhoma gjumi, 3 tualete dhe 3 ballkone.
Prona karakterizohet nga një investim cilësor, mobilim shumë i mirë dhe dhoma të bollshme dhe të mirë-ndriçuara.

Posedon dokumentacion të rregullt pronësie.
Çmimi: 170.000 Euro/total.
Për më shumë informacion ose një vizitë në pronë na kontaktoni: +355 69 6032222

Të dhëna shtesë

 • Tipi Pronës
  Vilë
 • Qyteti
  Tirane
 • Çertifikatë Pronësie
  Po
 • Çmimi Negociueshëm
  Po
 • Tipi Listimit
  Shitje

Features

Vendi

Share në mediat sociale

Share