fbpx

SHITET AMBIENT BIZNESI NË QENDËR TË QYTETIT,ELBASAN.

5,000 EUR / m2

Përshkrimi

SHITET AMBINET BIZNESI NË QENDËR TË QYTETIT. ELBASAN.

Sipërfaqja e objektit është 89 m2.

Ambienti është i përshtatshëm për lloje të ndryshme biznesesh si për zyra, banka, klinika etj.
Ndodhet në qendër të qytetit të Elbasanit dhe në një zonë lehtësisht të aksesueshme.
Posedon dokumentacion te rregullt hipotekor dhe vjen në shitje në cmimin 5000eur/m2.

Për më shumë informacion ose një vizitë në pronë na kontaktoni në numrin: +355697032245

Të dhëna shtesë

 • Tipi Pronës
  Ambjent Biznesi
 • Qyteti
  Elbasan
 • Çertifikatë Pronësie
  Po
 • Çmimi Negociueshëm
  Po
 • Kati Pronës
  1
 • Pozicioni Pronës
  Jug
 • Tipi Listimit
  Shitje

Vendi

Share në mediat sociale

Share