fbpx

SHITET AMBIENT BIZNESI NË QENDËR TË QYTETIT,ELBASAN.

5,000 EUR / m2

Description

SHITET AMBINET BIZNESI NË QENDËR TË QYTETIT. ELBASAN.

Sipërfaqja e objektit është 89 m2.

Ambienti është i përshtatshëm për lloje të ndryshme biznesesh si për zyra, banka, klinika etj.
Ndodhet në qendër të qytetit të Elbasanit dhe në një zonë lehtësisht të aksesueshme.
Posedon dokumentacion te rregullt hipotekor dhe vjen në shitje në cmimin 5000eur/m2.

Për më shumë informacion ose një vizitë në pronë na kontaktoni në numrin: +355697032245

Additional information

 • Property type
  Business ambient
 • City
  Elbasan
 • Ownership certificate
  Yes
 • Negotiable Price
  Yes
 • Property floor
  1
 • Pozicioni Pronës
  Jug
 • Property status
  For sale

Address

Share on social media

Share