fbpx

SHITET APARTAMENT 1+1 BULEVARDI I RI,TIRANË

110,300 EUR / Total

Përshkrimi

SHITET APARTAMENT 1+1 BULEVARDI I RI,TIRANË

Siperfaqja e apartamentit: 63 m2 bruto,55 m2 neto

Cmimi: 110.300 euro

Vendndodhja:Rruga Petrela

Apartamenti ndodhet në katin e dytë të banimit në një kompleks të ri, duke përfshirë ambientin e ndenjes+gatimit dhomën e gjumit, tualetin dhe ballkonin

Tipologjia 1+1
1 Ambient ndenje + gatimi
1 Dhomë gjumi
1 Tualet
1 Ballkon

Detaje të tjera:
* Hapësira të mirë organizuara dhe te bollshme
* Ndërtim cilësor
*Kubaturë e rregullt
*Kompleks Residencial
*Zonë e qetë

Për më shumë informacione ose një vizitë në pronë na kontaktoni: 0697032247

Të dhëna shtesë

 • Tipi Pronës
  Apartament
 • Qyteti
  Tirane
 • Çertifikatë Pronësie
  Po
 • Çmimi Negociueshëm
  Po
 • Kati Pronës
  2
 • Tipi Listimit
  Shitje

Vendi

Share në mediat sociale

Share