fbpx

SHITET APARTAMENT 1+1 ,NË ASTIR, TIRANË

77,000 EUR / Total

Përshkrimi

SHITET APARTAMENT 1+1 ,NË ASTIR, TIRANË

77.000 𝐄𝐔𝐑𝐎

Sipërfaqe : 60m2

Vendndodhja : Pranë Bohem Lounge Tiranë

Apartamenti ndodhet në katin e 10-të të banimit në një pallat të ri me ashensor, organizohet nga korridori shpërndarës në ambientin e ndenjes + gatimit , dhoma e gjumit dhe tualeti.

Tipologjia 1+1
1 Ambient ndenje + gatimi
1 Dhome gjumi
1 Tualet
1 Korridor

DETAJE
-Disponon plani/metri të rregullt dhe hapësira funksionale
-Pallat I mirëmbajtur
-Mundësi investimi

Zona në të cilën ndodhet apartamenti është një zonë mjaft e zhvilluar bën të mundur një jetesë të qetë , me infrastukturë të rregullt dhe sherbime te shumëllojshme .

Për më shumë informacione ose një vizitë në pronë na kontaktoni:
—————————————————————
0697032247

Të dhëna shtesë

 • Tipi Pronës
  Apartament
 • Qyteti
  Tirane
 • Çertifikatë Pronësie
  Po
 • Çmimi Negociueshëm
  Po
 • Kati Pronës
  10
 • Tipi Listimit
  Shitje

Vendi

Share në mediat sociale

Share