fbpx

SHITET APARTAMENT 2+1 PRANË QENDRËS GLOBE , TIRANË.

142,000 EUR / Total

Përshkrimi

SHITET APARTAMENT 2+1 PRANË QENDRËS GLOBE , TIRANË.

Vendndodhja: Pranë Qendrës Globe , Tiranë

Sipërfaqja: 79.5 m2

Zona në të cilën ndodhet apartamenti është një zonë më të kerkuara, duke bërë të mundur ofrimin e të gjitha shërbimeve bazë të përditshmërisë.

Apartamenti ndodhet ne katin e 11–të.

Apartamenti organizohet nga koridori i cili bën shpërndarjen në ambientin e ndenjes + gatimit, dhomat e gjumit dhe tualeti.

Apartamenti ka dokumentacion të rregullt hipotekor.

Tipologjia:
1Ambient ndenje +gatimi
2 Dhoma gjumi
2 Korridor shpërndarës
1 Tualet

Për më shumë informacione ose një vizitë në pronë, na kontaktoni!

0694072663

Të dhëna shtesë

 • Tipi Pronës
  Apartament
 • Qyteti
  Tirane
 • Çertifikatë Pronësie
  Po
 • Çmimi Negociueshëm
  Po
 • Tipi Listimit
  Shitje

Vendi

Share në mediat sociale

Share