fbpx

SHITET APARTAMENT 1+1 PRANË FUSHËS SË AVIACIONIT ,TIRANË

78,000 EUR / Total

Përshkrimi

SHITET APARTAMENT 1+1 PRANË FUSHËS SË AVIACIONIT ,TIRANË

Çmimi: 78.000 Euro

Sipërfaqe: 48 m2

Vendndodhja: Rruga Ana Komnena ,Tiranë

Apartamenti organizohet nga ambienti ndenjes +gatimit me akses dalje në ballkon , dhoma e gjumit dhe tualeti .

Tipologjia 1+1
1 Ambient ndenje+ Ambient gatimi
1 Dhomë gjumi
1 Tualet
1 Korridor
1 Ballkon

Apartamenti ndodhet ne katin e 10-të të një pallati të ri .

Zona në të cilën ndodhet apartamenti është një zonë mjaft e zhvilluar, duke bërë të mundur ofrimin e të gjitha shërbimeve bazë të përditshmërisë.

Apartamenti disponon Çertifikatë Pronësie

ℹ️ Për më shumë informacione ose një vizitë në pronë na kontaktoni:
—————————————————————
Aldo Doka
☎️ 0697032241

Të dhëna shtesë

 • Tipi Pronës
  Apartament
 • Qyteti
  Tirane
 • Çertifikatë Pronësie
  Po
 • Çmimi Negociueshëm
  Po
 • Kati Pronës
  10
 • Tipi Listimit
  Shitje

Vendi

Share në mediat sociale

Share