fbpx

SHITET APARTAMENT 1+1, RRUGA FERIT XHAJKO, TIRANË

69,600 EUR / Total

Përshkrimi

SHITET APARTAMENT 1+1, RRUGA FERIT XHAJKO, TIRANË

Çmimi: 69 600 Euro
Vendndodhja: Rruga Ferit Xhajko
Sipërfaqe: 58 m2

Një mundësi shumë e mirë investimi me një vendndodhje ideale, vetëm pak minuta larg qendrës së Tiranës.
Zona në të cilën ndodhet apartamenti është një zonë shumë e zhvilluar, e cila ofron të gjitha shërbimet lehtësisht të aksesueshme, të tilla shërbime si:
Klinika
Farmaci
Markete
Banka
Laborator
Spital etj

Pozicioni i apartamentit është një pozicion shumë i favorshëm për të patur një ambient me ndriçim sa më natyral në hapsirat e brendshme.

Organizimi i apartamentit :
1 Sallon + ambient gatimi dhe ngrënie
1 Dhomë gjumi
1 Tualet
1 Ballkon

Detaje të tjera:
Pallat ekzistues
I mirëadministruar
Kati i 1-rë
I mobiluar
Me dokumentacion të rregulltë hipotekor

Për më shumë informacione ose një vizitë në pronë, na kontaktoni!
Kontakt:
+35568 800 0969

Të dhëna shtesë

 • Tipi Pronës
  Apartament
 • Qyteti
  Tirane
 • Çertifikatë Pronësie
  Po
 • Çmimi Negociueshëm
  Po
 • Kati Pronës
  1
 • Tipi Listimit
  Shitje

Vendi

Share në mediat sociale

Share