fbpx

SHITET APARTAMENT 1+1, Tirane

1,550 EUR / m2

Përshkrimi

SHITET APARTAMENT 1+1, Tirane
Apartamenti ndodhet në një zonë të mirë në afërsi me UET.

Apartamenti është i mobiluar dhe ndodhet në katin e 2-të objektit me orientimi Jug -Lindje, organizohet në:
1 Sallon,
1 korridor,
1 ambient gatimi,
1 dhoma gjumi,
1 tualet
Sipërfaqe 65 m²

Për më shumë informacione ose një vizitë në pronë na kontaktoni: 0694072663

Të dhëna shtesë

 • Tipi Pronës
  Apartament
 • Qyteti
  Tirane
 • Çertifikatë Pronësie
  Po
 • Çmimi Negociueshëm
  Po
 • Tipi Listimit
  Shitje

Vendi

Share në mediat sociale

Share