fbpx

SHITET APARTAMENT 2+1 NË KINOSTUDIO ,TIRANË

125,000 EUR / Total

Përshkrimi

SHITET APARTAMENT 2+1 NË KINOSTUDIO ,TIRANË

Çmimi: 125.000 Euro

Sipërfaqe: 104.5 m2

Vendndodhja: Rruga Aleksander Moisiu ,Tiranë

Apartamenti organizohet nga ambienti ndenjes +gatimit, 2 dhomat e gjumit dhe tualeti .

Tipologjia 2+1
1 Ambient ndenje+ Ambient gatimi
2 Dhoma gjumi
1 Tualet
1 Korridor

Apartamenti ndodhet ne katin e 2-të të një pallati të ri .

Zona në të cilën ndodhet apartamenti është një zonë mjaft e zhvilluar, duke bërë të mundur ofrimin e të gjitha shërbimeve bazë të përditshmërisë.

⭕️Detaje të tjera:
Fasadë e ventiluar
Termoizolim
Izolim akustik
* Hapësira të gjelbërta për banorët

Apartamenti disponon Çertifikatë Pronësie

ℹ️ Për më shumë informacione ose një vizitë në pronë na kontaktoni:
—————————————————————
Blerim Fallanaj
☎️ 0688000969

Të dhëna shtesë

 • Tipi Pronës
  Apartament
 • Qyteti
  Tirane
 • Çertifikatë Pronësie
  Po
 • Çmimi Negociueshëm
  Po
 • Kati Pronës
  2
 • Tipi Listimit
  Shitje

Vendi

Share në mediat sociale

Share