fbpx

SHITET APARTAMENT 2+1+2TUALETE, RRUGA EGNATIA, TIRANË

148,200 EUR / Total

Përshkrimi

SHITET APARTAMENT 2+1+2TUALETE, RRUGA EGNATIA, TIRANË

Çmimi:148.200 euro
Vendndodhja: Rruga “Egnatia”, Don Bosko, Tiranë

Sipërfaqe Totale : 92.65m2
Sipërfaqe Neto: 79.99 m2
Sipërfaqe e përbashkët: 12.56 m2

Rezidenca është një godinë banimi dhe shërbimesh 7 dhe10 kate mbi tokë, 3 kate parkimi nën tokë, e cila ndodhet në Rrugën “Egnatia”, Don Bosko, Tiranë.

-Godina është në një nga zonat më të mira të kryeqytetit me ndriçim, hapësira pushimi, dhe sipërfaqe të përbashkëta për një jetë komunitare të rehatshme.

Organizimi:
1 Sallon + ambient gatimi
2 Dhoma gjumi
1 Korridor
2 Tualete
1 Ballkon

Detaje të tjera:
Kati 5-të
Pallat i ri
Ashensor
Ndriçim natyral
Termo Izolim dhe iziolim akustik

Për më shumë informacione ose një vizitë në pronë, na kontaktoni:
+355697032244

Të dhëna shtesë

 • Tipi Pronës
  Apartament
 • Qyteti
  Tirane
 • Çertifikatë Pronësie
  Po
 • Çmimi Negociueshëm
  Po
 • Kati Pronës
  5
 • Tipi Listimit
  Shitje

Vendi

Share në mediat sociale

Share