fbpx

TEK PALLADIUM RESIDENCE OFROJME PER SHITJE APARTAMENTE TE TIPOLOGJIVE TE NDRYSHME!

1,800 EUR / m2

Përshkrimi

Shes apartamente te Rezidenca Palladium, te Liqeni i Thate
Palladium Residence eshte nje nga komplekset rezidenciale me te reja qe po ndertohet ne nje nga zonat me te preferuara per banim ne Tirane, i pozicionuar në kodrinën e liqenit të thatë me pamje nga Liqeni Artificial dhe Liqeni i Thatë. Lehtësisht i aksesueshëm nga unaza e re e Tiranës.
Ndertim me 5 kate mbi tokë, hapsira residenciale dhe 2 katet nëntokë.
Projekti ofron standardet më të larta në ndërtim dhe shërbim dhe dallon per arkitekturen e cila lejon qarkullimin e ajrit, dritë natyrale dhe mundeson integrimin e mjedisit përreth me apartamentin.
Hyrja dhe dalja nga residenca mbikqyret nga rojet e sigurisë dhe kamerat vëzhguese 24 orë/24.
Apartamenti 1: Organizohet ne 2 dhome gjumi, sallon, ballkon, 2 tualete
Siperfaqja totale: 94.38 m2
Çmimi: 1800 €/m2

Të dhëna shtesë

 • Tipi Pronës
  Apartament
 • Qyteti
  Tirane
 • Çertifikatë Pronësie
  Po
 • Çmimi Negociueshëm
  Po
 • Tipi Listimit
  Shitje

Vendi

Share në mediat sociale

Share