SHITET APARTAMENT 3+2+3 NË DËRGUT, SHKODËR

110,000 EUR / Total

Përshkrimi

SHITET APARTAMENT 3+2+3 NË DËRGUT ,SHKODËR.

Apartamenti disponon një sipërfaqe prej 162m2 dhe është i organizuar në 1 sallon të madh , 1 kuzhinë, 3 dhoma gjumi, 3 tualete dhe 2 ballkone.

Aprtamenti ofron një arredim modern me të gjitha pajisjet elektro-shtëpiake të
teknologjisë së fundit si dhe një oxhak të kushtueshëm, i cili është funksional.

Gjithashtu ka edhe sistem Chiller, Sistem kamerash sigurie.

Ndodhet në katin e 9-të të një pallati të ri, me një pamje të plotë të qytetit.

Çmimi i shitjes është 110.000 Euro/total, i pa diskutueshëm.

Për më shumë informacione ose një vizitë në pronë, na kontaktoni në: +355694002427

Share në mediat sociale
Share on Facebook
Facebook
0Share on LinkedIn
Linkedin
Pin on Pinterest
Pinterest
0Tweet about this on Twitter
Twitter

Të dhëna shtesë

 • Tipi Pronës
  Apartament
 • Qyteti
  Shkoder
 • Çertifikatë Pronësie
  Jo
 • Çmimi Negociueshëm
  Jo
 • Kati Pronës
  9
 • Tipi Listimit
  Shitje

Vendi

Share në mediat sociale

Share