fbpx

SHITET DUPLEX 3+1+2 RESIDENCA LAKE SIDE,FARKË

284,000 EUR / Total

Përshkrimi

SHITET DUPLEX 3+1+2 RESIDENCA LAKE SIDE,FARKË

Siperfaqja e apartamentit: 162.1 bruto,146.5 m2 neto

Cmimi: 284.000 euro

Vendndodhja:Farkë

Apartamenti ndodhet në katin e përdhe në një kompleks të ri, duke përfshirë ambientin e ndenjes+gatimit 3 dhomat e gjumit,2 tualete dhe oborrin

Tipologjia 3+1+2
1 Ambient ndenje + gatimi
3 Dhoma gjumi
2 Tualete
1 Oborr

Detaje të tjera:
* Hapësira të mirë organizuara dhe te bollshme
* Izolim Termik
* Pamje Estetike
*Kompleks Residencial
*Zonë e qetë
* Reduktim i Zhurmës

Për më shumë informacione ose një vizitë në pronë na kontaktoni: 0697032244

Të dhëna shtesë

 • Tipi Pronës
  Apartament
 • Qyteti
  Tirane
 • Çertifikatë Pronësie
  Po
 • Çmimi Negociueshëm
  Po
 • Kati Pronës
  1
 • Tipi Listimit
  Shitje

Vendi

Share në mediat sociale

Share