SHITET NDËRTESË 4- KATËSHË NË RRUGËN `VELEDIN KOLLOZI ` VLORË

620,000 EUR / Total

Përshkrimi

SHITET NDËRTESË 4-KATËSHË NË RRUGËN `VELEDIN KOLLOZI`VLORË.

Sipërfaqja e ndërtesës : 700 m2
Dokumentacion i rregullt hipotekor.

Kati i parë është ambjent biznesi me një sipërfaqe prej 252.45 m2 , aktualisht i dhënë me qera.

Kati i dytë është ambjent biznesi me sipërfaqe 146.62 m2 aktualisht i dhënë me qera.

Kati i tretë dhe i katërt janë të organizuar në : sallon + kuzhinë ,2 dhoma gjumi ,1 verand ,1tualet .

Çmimi 620.000 Euro.

Për më tepër informacione ose një vizitë në pronë na kontaktoni: +355 69 70 66 661

Share në mediat sociale
Share on Facebook
Facebook
0Share on LinkedIn
Linkedin
Pin on Pinterest
Pinterest
0Tweet about this on Twitter
Twitter

Të dhëna shtesë

 • Tipi Pronës
  Ndertesë
 • Qyteti
  Vlore
 • Çertifikatë Pronësie
  Po
 • Çmimi Negociueshëm
  Po
 • Pozicioni Pronës
  Veri-Lindje
 • Tipi Listimit
  Shitje

Vendi

Share në mediat sociale

Share