fbpx

SHITET TOKË NË FARKË, TIRANË

50,000 EUR / Total

Përshkrimi

SHITET TOKË NË FARKË, TIRANË

Vendndodhja: Farke e vogel, Rruga Daxhit

Çmimi: 50.000 euro

Sipërfaqja e tokës: 475 m ²

Detaje të tjera
* Tokë në zonë të zhvilluar shumë pranë rrugës kryesore
* E përshtatshme për ndërtim

Prona ndodhet në afërsi të rrugës kryesore , dhe eshtë një investim shumë I mirë .

Trualli disponon dokumentacion te rregullt , është me çertificatë pronësie.

Për më shumë informacione ose një vizitë në pronë na kontaktoni:
☎️ 0697032241

Të dhëna shtesë

 • Tipi Pronës
  Toke Truall
 • Qyteti
  Tirane
 • Çertifikatë Pronësie
  Po
 • Çmimi Negociueshëm
  Po
 • Tipi Listimit
  Shitje

Vendi

Share në mediat sociale

Share