fbpx

SHITET TOKË ARE, PRANË KALASË NË PETRELË

245,000 EUR / Total

Përshkrimi

SHITET TOKË ARE , PRANË KALASË NË PETRELË

SIPËRFAQE : 3500 metra tokë
CMIMI: 245000 euro
VENDNDODHJA: Petrelë, anash kalasë tek fushat

Toka ndodhet në një zonë e cila karakterizohet nga një natyrë me klimë tipike mesdhetare dhe ka nje biodiversitet të pasur. Përgjatë lumit Erzen dhe kodrave që shtrihen pranë tij janë ngritur mjaft restorante dhe resorte turistike. Aktiviteti kryesor I zonës ështe bujqësia dhe blegtoria. Toka është shumë e përshtatshme për të zhvilluar agroturizëm

Për më shumë informacione ose një vizitë në pronë, na kontaktoni!
0692048884

Të dhëna shtesë

 • Tipi Pronës
  Apartament
 • Qyteti
  Tirane
 • Çertifikatë Pronësie
  Po
 • Çmimi Negociueshëm
  Po
 • Tipi Listimit
  Shitje

Share në mediat sociale

Share