fbpx

SHITET TRUALL + OBJEKT NË VAQARR, TIRANË.

2,200,000 EUR / Total

Përshkrimi

SHITET TRUALL + OBJEKT NË VAQARR, TIRANË.

Objekti okupon një hapësirë prej 1150 m2 nga 8400 m2 truall + rrugë.
Është 4 katësh, me 3 kate tip + 1 kat.
Hapësira përreth objektit përmban funksione të tjera si: fusha e sportit, palestër, oborr dhe pjesë toke e mbjellë me vreshta.
Vetë objekti funksionon si institucion arsimor.
Prona posedon dokumentacion të rregullt pronësie.

Çmimi: 2.200.000 Euro/total.

Për më shumë informacion ose një vizitë në pronë kontaktoni: +35569 6032222

Të dhëna shtesë

 • Tipi Pronës
  Toke Truall
 • Qyteti
  Tirane
 • Çertifikatë Pronësie
  Po
 • Çmimi Negociueshëm
  Po
 • Tipi Listimit
  Shitje

Vendi

Share në mediat sociale

Share