SHITET TRUALL + OBJEKT NË VAQARR, TIRANË.

2,200,000 EUR / Total

Description

SHITET TRUALL + OBJEKT NË VAQARR, TIRANË.

Objekti okupon një hapësirë prej 1150 m2 nga 8400 m2 truall + rrugë.
Është 4 katësh, me 3 kate tip + 1 kat.
Hapësira përreth objektit përmban funksione të tjera si: fusha e sportit, palestër, oborr dhe pjesë toke e mbjellë me vreshta.
Vetë objekti funksionon si institucion arsimor.
Prona posedon dokumentacion të rregullt pronësie.

Çmimi: 2.200.000 Euro/total.

Për më shumë informacion ose një vizitë në pronë kontaktoni: +355694003232.

Share on social media
Share on Facebook
Facebook
0Share on LinkedIn
Linkedin
Pin on Pinterest
Pinterest
0Tweet about this on Twitter
Twitter

Additional information

 • Property type
  Toke Truall
 • City
  Tirane
 • Ownership certificate
  Yes
 • Negotiable Price
  Yes
 • Property status
  For sale

Address

Share on social media

Share