fbpx

SHITET VILË 2-KATËSHE NË LAGJEN ’VISARION XHUVANI’ ,ELBASAN.

250,000 EUR / Total

Përshkrimi

Përshkrimi
SHITET VILË 2-KATËSHE NË LAGJEN ’VISARION XHUVANI’ ,ELBASAN.

📌 Zona në të cilën ndodhet banesa është një zonë e zhvilluar e cila ofron të gjitha shërbimet e nevojshme për një jetesë komode.

✅ Çmimi: 250.000 Euro/Total
✅ Vendndodhja: , Elbasan
📐 Sipërfaqe Trualli: 263 m2
📐 Sipërfaqe totale e viles : 218 m2
📐 Sipërfaqe bodrumi : 37 m2
📐 Sipërfaqe kati perdhe: 118 m2
📐 Sipërfaqe kati 1: 65 m2

Shtëpia është e organizuar në: 4 dhoma gjumi, sallon+kuzhine, 4 tualete, 2 ballkon dhe 1 verandë.
Shtëpia ka një pozicion gjeografik mjaft të mirë dhe ka dy dalje ne dy anë të ndryshme rrugësh.Disponon një oborr me disa pemë frutore dhe vend parkimi për dy makina.
Shtëpia disponon sistem qëndror ngrohje dhe ftohje.
Vila është e ndricuar me dritë natyrale gjatë gjithë ditës dhe e pajisur me sistem alarmi.

Detaje të tjera:
✅ Orientimi Jug- Perëndim
✅ Me çertifikatë të rregullt pronësie
Për më shumë informacion ose një vizitë në pronë, kontaktoni në: +355697032245

Të dhëna shtesë

 • Tipi Pronës
  Vilë
 • Qyteti
  Elbasan
 • Çertifikatë Pronësie
  Po
 • Çmimi Negociueshëm
  Po
 • Pozicioni Pronës
  Jug
 • Tipi Listimit
  Shitje

Vendi

Share në mediat sociale

Share