fbpx

🏡SHITET APARTAMENT 2+1+2 TEK PEPA GROUP,PRANË VASIL SHANTOS, TIRANË

246,000 EUR / Total

Description

🏡SHITET APARTAMENT 2+1+2 TEK PEPA GROUP,PRANË VASIL SHANTOS, TIRANË

🏷️Çmimi: 246.000 euro

📐 Sipërfaqe: 123 m2

📍Vendndodhja :Bulevardi Gjergj Fishta Tiranë

🚪 Apartamenti ndodhet në katin e 8 -të të banimit në një pallat të ri , organizohet nga korridori shpërndarës në ambientin e ndenjes+gatimit , dhoma e gjumit, tualeti dhe ballkoni. Vlen te theksohet cilesia e larte e punimeve me materialet me cilesore qe nga punimet elektrike, hidraulike, fasade e ventiluar e cila kursen ne % shume te larte energjine elektrike.

➖Tipologjia 2+1+2
🛋️ 1 Ambient ndenje + 1 Ambient gatimi
🛏️ 2 Dhoma gjumi
🛀 2 Tualete
🚪 1 Korridor

📌 Apartamenti eshte Shume i pershtatshem per banim ose investim, duke qene se zona ka shume kerkesa edhe per apartamente me qera.

📌 Zona ne te cilen ndodhet objekti eshte nje nga zonat më te mira te Tiranes, me akses te menjehershem ne Bulevardin e kasharit, Unazes se madhe , me shume facilitete afer si kopshte, shkolla, markete etj.

ℹ️ Për më shumë informacione ose një vizitë në pronë na kontaktoni:
—————————————————————
☎️ 0697032247

Additional information

 • Property type
  Apartment
 • City
  Tirane
 • Ownership certificate
  Yes
 • Negotiable Price
  Yes
 • Property floor
  8
 • Property status
  For sale

Address

Share on social media

Share