fbpx

🏱SHITET AMBIENT KOMERCIAL PRANË KODRËS SË DIELLIT, TIRANË

170,000 EUR / m2

Description

🏱SHITET AMBIENT KOMERCIAL PRANË KODRËS SË DIELLIT, TIRANË

đŸ·ïžĂ‡mimi :170.000 euro

📐 SipĂ«rfaqe: 137 m2

📍Vendndodhja: Rruga Bill Klinton

đŸšȘ Ambienti ndodhet nĂ« katin pĂ«rdhe tĂ« njĂ« kompleksi tĂ« ri

📌Ambienti mund tĂ« shfrytĂ«zohet lehtĂ«sisht pĂ«r investime tĂ« shumĂ«llojshme si zyrĂ«,magazinĂ«, depo, dyqan etj

📌 Zona nĂ« tĂ« cilĂ«n ndodhet prona Ă«shtĂ« njĂ« zonĂ« mjaft e zhvilluar, duke bĂ«rĂ« tĂ« mundur ofrimin e tĂ« gjitha shĂ«rbimeve bazĂ« tĂ« pĂ«rditshmĂ«risĂ«. Pozicionohet buzĂ« rruge dhe Ă«shtĂ« shumĂ« lehtĂ« i aksesueshem.

â„č PĂ«r mĂ« shumĂ« informacione ose njĂ« vizitĂ« nĂ« pronĂ« na kontaktoni:

Additional information

 • Property type
  Business ambient
 • City
  Tirane
 • Ownership certificate
  Yes
 • Negotiable Price
  Yes
 • Property status
  For sale

Address

Share on social media

Share