fbpx

SHITET 12.000 M2 TOKË NË ULQIN.

60 EUR / m2

Description

SHITEN 12000 m2 TOKË ARË NË K.O. FUSHËN E ULQINIT.
Toka ndodhet 5 minuta larg qendrës së qytetit të Ulqinit dhe 5 minuta larg nga plazhi i madh. Çmimi 60 euro/m2 i negociueshem. Mund të shiten parcela më të vogla nga minimumi 500m2 e më shumë.
ID 12000
Të interesuarit të telefonojnë: 068 40 35 476

Additional information

 • Property type
  Land
 • City
  Ulqin
 • Ownership certificate
  Yes
 • Negotiable Price
  Yes
 • Property status
  For sale

Share on social media

Share