fbpx

SHITET AMBIENT KOMERCIAL

110,000 EUR / Total

Description

SHITET AMBIENT KOMERCIAL 116.7 m² I PROJEKTUAR PËR 2 APARTAMENTE 1+1, SARANDË

Sipërfaqja: 116.7 m²

Zona në të cilën ndodhet ambienti është një zonë mjaft e zhvilluar, duke bërë të mundur ofrimin e të gjitha shërbimeve bazë të përditshmërisë.

Ambienti ndodhet në katin +1të banimit.

Ambienti është i hapur dhe mund të organizohet sipas dëshirës tuaj.

Ambienti ka dokumentacion të rregullt hipotekor.

Për më shumë informacione ose një vizitë në pronë, na kontaktoni!

+355 69 40 72 663

Additional information

 • Property type
  Apartment
 • City
  Sarande
 • Ownership certificate
  Yes
 • Negotiable Price
  Yes
 • Property status
  For sale

Address

Share on social media

Share